Recenzje, opisys, nowości, porównania.

Najdroższe aplikacje – Jakie są najdroższe aplikacje na smartfony?

Najdroższe aplikacje – Jakie są najdroższe aplikacje na smartfony?

Najdroższe Aplikacje na androidy i na iphony

Aplikacje na androida czy Iphona to absolutna konieczność dla każdego, kto posługuje się tymi urządzeniami na co dzień. Ułatwiają one znacznie pracę i dają praktycznie nieograniczone możliwości. Na rynku jest ogromny wybór różnego rodzaju aplikacji, które spełniają przeróżne oczekiwania. Ale jak dużo jesteśmy w stanie wydać aby te oczekiwania spełnić?

APLIKACJE NA ANDROIDA

Jedną z popularniejszych aplikacji jest menadżer plików. Zarządzanie nimi to jeden z elementów, po który sięga się nie na co dzień, ale co jakiś czas.

Warto mieć pod ręką dobrą aplikację do tego stworzoną, taką jak np.MK Explorer. Program dysponuje dwoma panelami, w których można wyświetlać pliki.

Są tam także podstawowe polecenia oraz możliwości kopiowania, przenoszenia, zmiany nazwy, tworzenia skrótów.
Curiosity to aplikacja pożyteczna, ciekawa i wzbogacająca wiedzę jej użytkownika.

Dostarcza ona dziennej dawki sprawdzonych ciekawostek na temat otaczającego nas wszechświata. Przedstawia wiedzę w postaci tekstowej, infografik, a także nagrań wideo. Jest to aplikacja zupełnie darmowa.
Hum to nowa aplikacja, która przeznaczona jest dla osób ciekawych opinii innych na dany temat.

Z poziomu aplikacji tworzy się sondy, w których odpowiedzi udzielają inni użytkownicy tego narzędzia. I choć większość aplikacji jest darmowa to są także takie, za które trzeba płacić i to niemało.
Najdroższe aplikacje na androida to he Abu Moo Collection, Deduce Grand, Most Expensive App, Super Color Runner, Got Cash.

APLIKACJE NA IPHONA

Najdroższe aplikacje na iphone to iRa Pro, które kosztują aż 720 euro.
Jest to produkt firmy Lextech Labs. To multimedialna platforma do obsługi i podglądu firmowego systemu kamer.

Niemiecki deweloper, Armin Heinrich, jest autorem najdroższej aplikacji. Wyświetlała ona na ekranie małą ikonkę i tekst „I Am Rich”.

Innymi aplikacjami, które maja dość wysokie ceny są: iVip Black, pozwalająca skorzystać z wielu luksusowych usług w różnych firmach.

Aplikacja BarMax CA natomiast ma za zadanie przygotować jej nabywcę do wzorowego zdania egzaminu na Uniwersytecie Harvarda.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *