Recenzje, opisys, nowości, porównania.

Najpopularniejsze akcesoria do smartfonów

Najpopularniejsze akcesoria do smartfonów

Akcesoria do telefonu, bez których nie będziesz mógł się obejść!

Kupowanie nowego telefonu jest zawsze fajne. Ale po wyciągnięciu go z pudełka okazuje się, że nie jest do końca tak, jak się spodziewałeś: bateria zbyt szybko się wyczerpuje, jakość dźwięku podczas słuchania ulubionej playlisty pozostawia wiele do życzenia, no i ciągle obawiasz się, że się porysuje lub zamoczy. Te akcesoria do smartfonów rozwiążą część Twoich problemów.

Doładuj się zawsze i wszędzie

Problem z wyładowanym telefonem w podróży, na imprezie, koncercie czy wycieczce? Koniecznie wypróbuj przenośne ładowarki. Nie ważą wiele, dostępne są w różnorodnych kształtach i kolorach, możesz je zmieścić w kieszeni, torebce, skrytce samochodowej i zawsze je mieć przy sobie.

Za mało kieszeni, zbyt wiele rzeczy

Jeśli męczy Cię ciągłe sprawdzanie, czy masz przy sobie i portfel i telefon, możesz połączyć te dwie niezbędne rzeczy w jedną! Na rynku dostępne są skórzane etui, w których w przemyślny sposób pomieścisz karty kredytowe i bankomatowe oraz dowód osobisty, a w dodatku schowasz telefon. Co więcej, zostały one zaprojektowane w ten sposób, że nie musisz go wyciągać z etui, aby skorzystać ze swojego smartfona.

Transmituj muzykę, gdziekolwiek chcesz!

Jeśli masz ochotę na wysłuchanie ulubionej piosenki na sprzęcie audio swojego samochodu, ale niestety nie ma on wbudowanego bluetootha, przydatny okaże się transmiter, który streamuje dźwięki z Twojego telefonu poprzez fale radiowe. Takie samo rozwiązanie sprawdzi się w domu, niezależnie od tego, jaki typ sprzętu audio posiadasz – ważne, aby miał wbudowane radio.

Najpopularniejsze akcesoria do smartfonów tego typu jednocześnie mogą go ładować i umożliwiać prowadzenie rozmów bez potrzeby odrywania rąk od kierownicy. Podłączane są do zapalniczki.

Koniec z kablami

Każdy zna ten problem – gniazdko, a przy nim plątanina kabli: ładowarka do telefonu, laptopa, tabletu, drugiego telefonu… Zamień część z nich na stację ładującą. Podłączasz ją do prądu za pomocą jednego kabla, a sprzęty podłączasz do jej portów USB. Stacje są estetyczne, zajmują znacznie mniej miejsca i są uniwersalne – idealne rozwiązanie dla wszystkich fanów elektroniki ceniących porządek.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *